Datové rozvaděče, Kovový nábytek

AMPER 2010

Zveme Vás na 18. mezinárodní veletrh elektrotechniky a elektroniky - AMPER 2010, který se koná ve dnech 13.4.-16.4.2010 v Praze. Najdete nás na stánku č.24, hala č.1, sektor E, výstaviště Praha- Letňany.

PŘEDSTAVÍME VÁM
mnoho novinek, z nichž nejžhavější je nový serverový rozvaděč RDA s nosností 1 000 kg vhodný pro použití v datových centrech

  • Rozvaděč má zesílenou konstrukci a je vyroben z ocelového plechu o dvojnásobné tloušťce, než rozvaděče se standardní nosností.
  • K rozvaděči je možné objednat postranní modul, který je určen pro umístění aktivního chlazení, nebo pro pohodlné vyvázání kabeláže.
  • Doménou nového rozvaděče RDA je kromě vysoké nosnosti i aktivní chlazení. To je řešeno pomocí standardních ventilačních jednotek. Jejich umístění je velmi variabilní a umožňuje mnoho kombinací, včetně panelu s ventilačními jednotkami vloženého do postranního modulu.
  • RDA lze bez problémů umístit do řady se standardními rozvaděči Triton (RMA, RQA, RZA). Podmínkou je pouze použití podstavce z důvodu vysoké nosnosti.
  • Krytáž rozvaděče i postranního modulu vyrábíme v celoplechové a perforované variantě, u tohoto rozvaděče si můžete objednat perforované i boční kryty. Dveře rozvaděče jsou standardní – tedy celoplechové, perforované a prosklené v jednodílném i dvoudílném provedení.

RDA RDA RDA RDA RDA RDA RDA

Video

Napište nám

Opište kód z obrázku: