Obsluha CNC ohýbacího centra RAS

Společnost Tritón Pardubice spol. s r. o. hledá

Obsluhu CNC ohýbacího centra RAS

Požadavky:

- odborná způsobilost či předchozí praxe v ohraňování plechových dílů

- znalost práce s měřidly (posuvná měřítka, úhelníky, úhloměry)

- znalost technické výkresové dokumentace, základy práce na PC

Náplň práce:

- obsluha a seřizování ohýbacích strojů RAS Multibend centrum 79.22

- ohýbání vyděrovaných / vypálených polotovarů z ocelového plechu max. síly 2 mm

- manipulace s materiálem a polotovary

- práce s technickou výkresovou dokumentací

- mezioperační kontrola kvality materiálu a dílců

Nabízíme:

- nástupní plat 25 000 Kč hrubého + příplatky

- práci na HPP v nepřetržitém provozu  (12h směny,  tzv. krátký, dlouhý týden)

    - po prvním roce změna pracovní smlouvy na dobu neurčitou

    - každoroční nárůst mzdy (dle výkonu a kvality provedené práce)

- parkování vozidel a bicyklů v areálu firmy

- zastávka MHD v areálu firmy (spoje MHD z Pardubic v návaznosti na pracovní směny)

- férové jednání a přístup k zaměstnancům

Benefity:

    - závodní stravování

    - 13. plat po prvním roce

    - vstupenky na volnočasové aktivity (VČD Pardubice, Aquacentrum Pardubice, posilovna)

    - možnost levnějšího volání prostřednictvím zaměstnaneckého programu O2 Family po zkušební době

    - mimořádná odměna po 5 odpracovaných letech

    - příspěvek na penzijní připojištění 1000 Kč/měsíčně za každých 5 odpracovaných let

V případě zájmu zašlete svůj životopis na adresu: job@triton.cz