Univerzální nástěnný optický rozvaděč

Univerzální nástěnný optický rozvaděč RAC-FO-A07-X1

Kovový nástěnný optický rozvaděč se dvěma oddělenými sekcemi (každá na zámek s jedinečným klíčem) je používán pro zakončení a propojení optických vláken v datových a telekomunikačních aplikacích.

Větší sekce je určena pro příchozí a odchozí optické kabely a je v ní připraven úchyt na kazetu pro sváření vláken. Kabely do sekce vstupují pláštěm rozvaděče a jsou utěsněny v průchodkách. Menší sekce je určena na propojení vláken pomocí patch-cordů a spojek. Spojky se instalují na střední dělící přepážku.

Opticky panel Opticky panel

 

Protože typ konektoru není obvykle dopředu známý, jsou součástí rozvaděče 3 přepážky pro nejobvyklejší konektory (pro 24xST, 24xSC a 16xSC-Duplex spojky). Obě sekce jsou utěsněny proti pronikání prachu PUR pěnovým těsněním kolem dveří a speciální konstrukcí skeletu. Menší sekce může být použita jako průchozí (tedy propojovací kabely z ní vystupují ven štěrbinou pode dveřmi a vedou k dalšímu zařízení) nebo jako zcela uzavřená a tedy prachotěsná. Záleží na použitých vkládacích modulech, součástí balení je materiál pro obě varianty.

 

Opticky panel