Montážní pracovník datových rozvaděčů

Požadavky:

- manuální zručnost, spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost

- řidičský průkaz skupiny B

- znalosti technického směru výhodou

- znalost cizího jazyka výhodou (Aj, Nj)

Náplň práce:

- kompletace výrobků – datové rozvaděče, šatní skříně, různorodé příslušenství

- příprava projektů a následná instalace u zákazníka (i v zahraničí)

- manipulace s materiálem

Nabízíme:

- nástupní plat 25 000 – 30 000 Kč hrubého

- práci na HPP v jednosměnném provozu

- po prvním roce změna pracovní smlouvy na dobu neurčitou

- každoroční nárůst mzdy (dle výkonu a kvality provedené práce)

- parkování vozidel a bicyklů v areálu firmy

- zastávka MHD v areálu firmy (spoje MHD z Pardubic v návaznosti na pracovní směny)

- férové jednání a přístup k zaměstnancům

Benefity:

- závodní stravování za 25 Kč

- 13. plat po prvním roce

- vstupenky na volnočasové aktivity (VČD Pardubice, Aquacentrum Pardubice, posilovna)

- možnost levnějšího volání prostřednictvím zaměstnaneckého programu O2 Family po zkušební době

- mimořádná odměna po 5 odpracovaných letech

- příspěvek na penzijní připojištění 1000 Kč/měsíčně za každých 5 odpracovaných let